Tvoros
Žirgų augintojams

Tvorų gamyboje naudojamas plastikas yra atsparus šilto oro poveikiui; tuo tarpu į sudėtį įeinantys pigmentai sukuria ilgalaikį atsparumą ultravioletiniams spinduliams. Tvoros žirgų aptvarams yra sukurtos taip, kad atlaikytų trumpalaikį spaudimo jėgą, pavyzdžiui atsirėmus arkliui.

Amerikos žirgų augintojams plastikinės tvoros buvo pritaikytos vėlyvame devintajame dešimtmetyje. Kai tik augintojai pamatė, jog plastikinės tvoros puikiai susidoroja tiek su Šiaurinių valstijų (Masečiusetsas, Vermontas) šalčiais tiek ir su Pietinių (teksasas) karščiais, Country Estate tapo pačiomis populiariausiomis tvoromis. Dar vienas plastikinių tvorų pranašumas buvo tas, jog sumažėjo gyvūnų sužeidimų susijusių su tvoromis. Plastikinę tvorą labai sunku sulaužyti, tačiau net ir jai lūžus, neatsiranda atplaišų ar aštrių sužeisti galinčių kraštų.

“Country Estate” produkcija yra labai tvirta

Galimi tvorų su skersiniais variantai:

Stilius Aukštis Plotis
Su dviem skersiniais 1,07m Segmentų standartinis plotis 2,44m
1,22m
Su trim skersiniais 1,38m
1,52m
Su keturiais skersiniais 1,38m
1,52m

 

 

 

 

 

Tvorų skersiniai gali būti ne tik Stačiakampiai, bet ir apvalūs.

Tvoros su skersiniais taip pat naudojamos, kai reikia aptverti didelius plotus, pavyzdžiui golfo aikštynus ar tiesiog privačius laukus.

Domina išsamesnė
tvoros informacija?

Parašykite mums tvoros modelio pavadinimą ir mes Jums atsakysime į Jus dominančius klausimus susijusius su pasirinktu tvoros modeliu.

© 2020 Country Estate Lietuva. Visos teisės saugomos

Kontaktai