Istorija

Antrojo pasaulinio karo metais „Nebrasca Plastics, Inc“ pradėjo gaminti vamzdžius. Dėl vykstančio karo buvo neįmanoma gauti aliuminio, todėl ėmė populiarėti naujos plastiko rūšys, taip mes tapome plastiko gamybos kompanija. Šis mūsų veiklos posūkis buvo sėkmingas, kadangi plastikiniai laukų drėkinimo vamzdžiai turėjo labai daug privalumų; jie buvo atsparūs trąšoms bei kitiems chemikalams, rūdijimui, puvimui ir korozijai. Tačiau turėjo šie vamzdžiai ir silpnąją vietą – plastikas buvo neatsparus ultravioletinių spindulių poveikiui. Pavėsyje vamzdžiai buvo kieti it vinys, tačiau pakaitinus saulei jie suminkštėdavo.

Per 62 veiklos metus, moksliniai atradimai, technologijų bei produktų tobulinimas davė gerus rezultatus. Mūsų kompanija suklestėjo, kai gamyboje pradėjome naudoti polivinil-chlorido dervas ir naujausius priedus. Rezultatas nustebino mus pačius, plastikas šaltyje tapo tvirtas tačiau elastingas, jis nesideformavo, netrupėjo ir neskilinėjo. Atliekant laboratorinius tyrimus paaiškėjo, jog plastiko savybės nekito net ir atšiauriausiosmis sąlygomis.
1979 metais mes suvokėme, jog drėkinimo vamzdžių gamybos technologija turi dar didesnes perspektyvas kaip pažangi, naujoviška ir ekonomiška tvorų gamybos medžiaga. Per daugelį darbo metų mes gavome daug pasiūlymų keisti plastiko sudėtį. Atlikę bandymus mes sutikome atlikti tik keletą pakeitimų; patvirtinome tuos pakeitimus, kurie mūsų produktus padarė dar geresniais tuo tarpu atmetėme visus pasiūlymus mažinti išlaidas kokybės sąskaita.

Atmetėme pasiūlymus gaminti plastiku tik aplietus elementus, kurių viduje būtų prastesnės kokybės medžiagos; toks sprendimas būtų sumažinęs kainas, tačiau tai būtų įtakoję kokybę. Taip pat atmetėme pasiūlymus parduoti „Country Estate“ prekinį ženklą, kad galėtume sumažinti transporto išlaidas perkeldami gamybą į kitus regionus. Jeigu produktas turi mūsų pavadinimą, vadinasi jis yra pagamintas mūsų gamykloje. Tai pat mes nutraukėme ryšius su atstovais, kurie netinkamai netinkamai atstovavo mūsų kompanijai.

Pasitelkdami naujausias technologijas ir ilgametę patirtį mes siekiame gaminti pačius geriausius… ir pačius gražiausius produktus.

© 2020 Country Estate Lietuva. Visos teisės saugomos

Kontaktai